ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ (ΓΡΑΣΕΠ) ΑΡΝΑΙΑΣ

Αρχική Σελίδα   Ανακοινώσεις   Προκηρύξεις   Σχολές ΑΕΙ - ΤΕΙ   Σύνδεσμοι

Το ΓΡΑΣΕΠ του 1ου Ενιαίου Λυκείου Αρναίας είναι ένα από τα 200 πρώτα γραφεία Συμβουλευτικής και Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού που ιδρύθηκαν με το Ν. 2525/97.

Στεγάζεται σε αίθουσα του ισογείου του Ενιαίου Λυκείου Αρναίας  και είναι εξοπλισμένο με οπτικοακουστικά μέσα , ηλεκτρονικό υπολογιστή με σύνδεση στο Internet και σε επικοινωνία με όλα τα ΓΡΑΣΕΠ και ΚΕΣΥΠ της χώρας. Διαθέτει αρχείο με έντυπο αλλά και ηλεκτρονικό υλικό πληροφόρησης για σπουδές και επαγγέλματα , που συνεχώς ανανεώνεται και εμπλουτίζεται.

ΠΡΟΣΟΧΗ! Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 2011

Υπεύθυνος του ΓΡΑΣΕΠ Αρναίας από τον Ιανουάριο του 2004 ως τον Αύγουστο του 2011, ήταν ο κ. Κοτζάμπασης Αθανάσιος, καθηγητής Μαθηματικών, επιμορφωμένος στο ΣΕΠ και τη Συμβουλευτική.

( Προσωπικό e-mail )

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Γενικό Λύκειο Αρναίας, Αρναία Χαλκιδικής, τ.κ. 63074

τηλ. ΓΡΑΣΕΠ : 23720 23103

τηλ. (και Fax ) ΓΕΛ Αρναίας: 23720 22324

Κατασκευή ιστοσελίδας : Κοτζάμπασης Αθ.